Meccatec

Założona w 2008 roku, jest najmłodszą z pięciu oddziałów w Grupie Meccanotecnica - Światowego Lidera w automatycznym szyciu książek.
Firma Meccanotecnica rozpoczęła produkcję urządzeń dla przemysłu poligraficznego w 1964 roku. Dzięki ciągłemu rozwojowi i badaniom od roku 1981 podjęto stałą produkcję wysokiej jakości automatycznych maszyn do szycia książek. Już wkrótce maszyny do szycia i automatyczne systemy wykończające firmy Meccanotecnica ustanowiły nowe standardy w produktywności, wszechstronność i łatwości obsługi. Nasz sukces opiera się na programie ciągłego rozwoju produktu, który oferuje rozwiązania dostosowane do potrzeb firm poligraficznych na wszystkich rynkach.
Nasze urządzenia produkowane są z najwyższą precyzją i wykorzystują zaawansowane rozwiązania techniczne. Od 1990 roku władze niemieckie zezwoliły na korzystania z surowych oznaczeń GS na naszych maszynach i liniach do szycia.

Najnowsze informacje

Automatyzacja i Łączność - 19-02-2018

Dzięki rozwiązaniom Meccanotecnica jesteś gotowy, aby przyjąć erę cyfrową i Przemysł 4.0

Automatyzacja impozycji i procesów wykończeniowych w środowisku cyfrowym. - 12-10-2017

Na dzisiejszym rynku poligraficznym automatyzacja jest kluczem do zmierzenia się ze skomplikowanym problemem drukowania i szycia.

Conzella Verlagsbuchbinderei inwestuje w nowy Multiplex SA - 28-09-2017

Rozwiązanie do produkcji książek, gdy wydajność i efektywność są koniecznością
Najnowsze video
Najnowsze video: Universe - Video
Media i informacje
Media i informacje